Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Кроп топ со краток ракав
Кроп топ со краток ракав Кроп топ со краток ракав

Кроп топ со краток ракав

400 МКД

Големина: 38

Бренд: /

Град: Кочани

Материјали: памук

Ознаки: корсет кроптоп

Состојба: многу добра

Боја: портокалово

Додадено: 29.8.2021

Прегледи: 110

0

Кроптоп на кратки ракави. Кроптопот е носен, но многу добро сочуван. Моделот е како корсет и во предниот дел се закопчува со патент. Моделот се растегнува.

Sany92

7
0

Членот го следат

15

Членот ги следи

5