Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
фармерки
фармерки

фармерки

700 МКД

Големина: 36

Бренд: фармерки

Град: Крива Паланка

Материјали: памук

Ознаки: памук

Состојба: ново без етикета

Боја: плаво

Додадено: 28.9.2021

Прегледи: 129

1

Величина : XS Цена : 700 den сите 3

aleksandra19

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0