Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Dzamper
Dzamper

Dzamper

200 МКД

Големина: M

Бренд: x

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Боја: праска портокалово

Додадено: 17.10.2021

Прегледи: 246

2

Pleteno meko dzemperce za sekoja prilika

Anche0906

3
0

Членот го следат

5

Членот ги следи

8