Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
ZARA tirolka
ZARA tirolka ZARA tirolka ZARA tirolka ZARA tirolka ZARA tirolka

ZARA tirolka

749 МКД

Големина: 36

Бренд: zara

Град: Кочани

Материјали: nema

Ознаки: nema

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 5.11.2021

Прегледи: 537

2

ZARA tirolka.. nekoristena poradi malo brojce. Velicinata e XS, ali odgovara i na S. Se nosi nad rolku ili bluzi...materijalot sveti no ne mnogu primetno

Anna30

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0