Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
gradnik
gradnik gradnik gradnik

gradnik

299 МКД

Големина: M

Бренд: hm

Град: Скопје

Материјали: pamuk cipka

Ознаки: hm

Состојба: одлично

Боја: црно

Додадено: 2.12.2021

Прегледи: 680

5

Orginal gradnik, 85a velicina Kupen e od H&M, 25€ go davam po simbolicna cena

Honey22

2
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

26