Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се

MarijaKuseva

Кавадарци

Farmerki

150 МКД

0

Детали за производот

Големина: 36

Бренд: ne

Град: Кавадарци

Материјали: farmersko

Ознаки: elasticni farmerki

Состојба: ново без етикета

Боја: маслинесто

Опис

Elasticni farmerki

Додадено: 8.12.2021

Прегледи: 373