Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Новогодишна корпа
Новогодишна корпа

Новогодишна корпа

450 МКД

Град: Скопје

Материјали: филц

Ознаки: ...

Состојба: ново со етикета

Боја: бело црвено

Додадено: 11.12.2021

Прегледи: 446

3

Нова изработена корпа од филц Димензии : 30 * 30 cm Цена 450ден

Bozhinoska

5
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0