Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан/Туника
Фустан/Туника Фустан/Туника

Фустан/Туника

500 МКД

Големина: 36

Бренд: lc waikiki

Град: Куманово

Материјали: полиестер вискоза еластин

Ознаки: ..

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 14.12.2021

Прегледи: 304

0

Сив фустан до над колена, многу мек и пријатен материјал. Облечен еднаш, испран, без маана..

mayamayita

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

3