Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan

Fustan

1500 МКД

Големина: 36

Бренд: mango

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: black fustan dress mini crn

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 17.12.2021

Прегледи: 463

2

Mango класичен фустан со еден ракав погоден за Новогодишните и Божиќните празници кои претстојат. Во одлична состојба, нов, воопшто не е носен. За повеќе информации контактирајте ме во ДМ :)

JulijaLU

8
0

Членот го следат

19

Членот ги следи

31