Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Yamamay крзнена ташна
Yamamay крзнена ташна Yamamay крзнена ташна Yamamay крзнена ташна Yamamay крзнена ташна

Yamamay крзнена ташна

500 МКД

Бренд: yamamay

Град: Скопје

Материјали: полиестер

Ознаки: ташна плик yamamay крзно

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 8.1.2022

Прегледи: 367

2

Црна крзнена плик ташна од Yamamay. Воопшто не е користена. Многу мека на допир.

tamaraaaaa

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

0