Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Fustan
Fustan Fustan Fustan Fustan

Fustan

900 МКД

Големина: 44

Бренд: elena miro

Град: Кавадарци

Материјали: poliester pamuk elastin

Ознаки: fustan crn

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 19.1.2022

Прегледи: 355

1

Crn fustan za dami na Elena Miro , bez ostetuvanja ,samo 2 pati nosen.

Outsideofthebox

9
1

Членот го следат

10

Членот ги следи

2