Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Чанти Торбички Aldo srebrena tasnicka
Aldo srebrena tasnicka
Aldo srebrena tasnicka Aldo srebrena tasnicka Aldo srebrena tasnicka Aldo srebrena tasnicka

Aldo srebrena tasnicka

800 МКД

Бренд: aldo

Град: Скопје

Материјали: ekokoza

Ознаки: tasnicka srebrena mala aldo

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 2.2.2022

Прегледи: 1543

19

Kompletno nova Aldo tasnicka srebrena mala za izleguvanje.

fashionkilla

22
0

Членот го следат

96

Членот ги следи

20