Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Грчки фустан
Грчки фустан Грчки фустан Грчки фустан

Грчки фустан

800 МКД

Големина: 42

Град: Скопје

Материјали: полиестер еластим

Ознаки: фустан

Состојба: ново со етикета

Боја: кафено

Додадено: 6.2.2022

Прегледи: 499

2

Нов фустан со етикета купен од Грција 50 евра.

Cackaa1

1
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

10