Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sandali
Sandali Sandali

Sandali

150 МКД

Големина: 39

Град: Скопје

Материјали: ...

Ознаки: sandali

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 25.2.2022

Прегледи: 150

1

Preubavi sivi sandali, broj 39.

FashionClothes

5
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

1