Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Фустани Миди Свечено фустанче⬇️500
Свечено  фустанче⬇️500
Свечено  фустанче⬇️500 Свечено  фустанче⬇️500 Свечено  фустанче⬇️500

Свечено фустанче⬇️500

590 МКД

Бренд: нз

Град: Битола

Материјали: нз

Ознаки: одлично

Состојба: многу добра

Додадено: 27.3.2022

Прегледи: 307

0

Многу убаво фустанче, облечено само еднаш на свадба. Во супер состојба.

Vera**

18
0

Членот го следат

8

Членот ги следи

28