Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tirkiz svecen fustan s/m
Tirkiz svecen fustan s/m Tirkiz svecen fustan s/m Tirkiz svecen fustan s/m Tirkiz svecen fustan s/m Tirkiz svecen fustan s/m

Tirkiz svecen fustan s/m

600 МКД

Големина: 40

Бренд: tirkiz

Град: Скопје

Материјали: tul

Ознаки: tirkiz

Состојба: многу добра

Боја: тиркиз

Додадено: 26.9.2023

Прегледи: 287

2

Tirkiz sveceno fustance do kolena br.S/M

bluemarine

378
0

Членот го следат

151

Членот ги следи

0