Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Okaidi do 6m br.68
Okaidi do 6m br.68 Okaidi do 6m br.68 Okaidi do 6m br.68 Okaidi do 6m br.68 Okaidi do 6m br.68

Okaidi do 6m br.68

450 МКД

Големина: 62-68

Бренд: okaidi

Град: Скопје

Материјали: jakna

Ознаки: siva

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 16.11.2023

Прегледи: 52

0

⛔⛔⛔ Akcija ⛔⛔⛔ Komplet od glava do peti do 6m br.68 - Okaidi esenska jakna fantazija i komplet trenercinja so zajce za samo 450den

bluemarine

378
0

Членот го следат

150

Членот ги следи

0