Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Чанта
Чанта Чанта Чанта Чанта

Чанта

250 МКД

Град: Куманово

Материјали: скај

Ознаки: tasna canta ташна tashna чанта

Состојба: многу добра

Боја: крем кафено

Додадено: 30.3.2022

Прегледи: 331

2

Malku koristena canta, vo odlicna sostojba, kombinacija krem so kafeavo. Dimenzii 35*28. Vnatre ima pregrada so patent na srede plus mali pregradi. Isto taka i od nadvoresnata strana pozadi imavdzeb so patent.

gjorgjievska2

1
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

1