Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фустан
Фустан Фустан Фустан Фустан Фустан

Фустан

300 МКД

Големина: 36

Бренд: new yorker

Град: Скопје

Материјали: растеглив

Ознаки: облека

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 6.4.2022

Прегледи: 219

0

Сив фустан со отворени рамена, должината му е до колена. Се растегнува и е тесен, не стои широко. Идеален за пролет/есен. Одговара на S,M или конфекциски 36/38. Без замени.

whitesand

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0