Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Bershka sorcevi
Bershka sorcevi Bershka sorcevi Bershka sorcevi

Bershka sorcevi

200 МКД

Големина: 36

Бренд: bershk

Град: Скопје

Материјали: msms

Ознаки: bershka sorcevi

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 23.4.2022

Прегледи: 233

1

Kratki sorcevi vo rigi kupeni od Bershka, brojceto e 36, ednas ili dva pati obleceni, kako novii bez nikakvi ostetuvanja. Strukot ne im e mnogu visok

Magdalenaa1

3
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

1