Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сет ѕ925 накит
Сет ѕ925 накит Сет ѕ925 накит

Сет ѕ925 накит

1000 МКД

Град: Скопје

Материјали: сребро

Ознаки: сребрени алка обетки

Состојба: ново без етикета

Боја: сребрено

Додадено: 4.5.2022

Прегледи: 499

0

Сребрени 925 алка и обетки нови некористени, на една од обетките фали 2 циркона испаднати при достава, алката е нова без забелешки, цената се однесува само на цел сет не ги двојам

Watchme

0
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0