Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Друга облека Tenka poluprozirna kosula Sisley
Tenka poluprozirna kosula Sisley
Tenka poluprozirna kosula Sisley Tenka poluprozirna kosula Sisley Tenka poluprozirna kosula Sisley Tenka poluprozirna kosula Sisley

Tenka poluprozirna kosula Sisley

500 МКД

Големина: 40

Бренд: sisley

Град: Битола

Материјали: agaga

Ознаки: tunika fustan

Состојба: ново без етикета

Боја: шарено

Додадено: 29.5.2022

Прегледи: 158

1

Sarena fustan kosula na Sisley.So dva slica od stranite-jas gi presekov,moze i da se zatvorat.Moze i kako tunika i kako kosula i za na plaza...

Summerwine

16
1

Членот го следат

7

Членот ги следи

12