Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Нова тексас сукња
Нова тексас сукња

Нова тексас сукња

150 МКД

Големина: 40

Бренд: bershka

Град: Тетово

Материјали: тексас

Ознаки: нова

Состојба: ново без етикета

Боја: жолто

Додадено: 16.6.2022

Прегледи: 94

1

Буквално нова од Bershka, нежна убава во жолта боја.

Thrifties18

0
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

22