Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Фармерки
Фармерки Фармерки Фармерки Фармерки

Фармерки

100 МКД

Големина: M

Бренд: ххх

Град: Скопје

Материјали: ххх

Ознаки: ххх

Состојба: добра

Додадено: 9.7.2022

Прегледи: 157

0

Ројал блу фармерки панталони. Носени, но може уште многу да се носат. Немаат никакво оштетување

amazing

45
0

Членот го следат

25

Членот ги следи

19