Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Choker bershka
Choker bershka Choker bershka Choker bershka

Choker bershka

200 МКД

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: nov

Состојба: ново без етикета

Боја: бордо

Додадено: 7.8.2022

Прегледи: 187

1

Ne e noseno

monicence93

21
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

2