Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zara fustan
Zara fustan Zara fustan

Zara fustan

1000 МКД

Големина: XL

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: viskoza

Ознаки: nov

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 9.5.2023

Прегледи: 323

2

Brojot e XL / 2XL

monicence93

21
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

2