Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Berhska maica
Berhska maica Berhska maica

Berhska maica

300 МКД

Големина: M

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: dolga

Состојба: ново без етикета

Боја: бело

Додадено: 7.8.2022

Прегледи: 273

0

Odgovara i na L

monicence93

21
0

Членот го следат

38

Членот ги следи

2