Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Waikiki fustan
Waikiki fustan Waikiki fustan

Waikiki fustan

800 МКД

Големина: XL

Бренд: waikiki

Град: Куманово

Материјали: pamuk

Ознаки: waikiki

Состојба: многу добра

Боја: окер

Додадено: 18.8.2022

Прегледи: 422

4

Prekrasen fustan - preubavo”pada na teloto” go krie pupeto i ima slic napred. Golem mi e

MrsDzidzi

30
0

Членот го следат

64

Членот ги следи

0