Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Sakonki
Sakonki Sakonki

Sakonki

900 МКД

Големина: 40

Бренд: belmondo

Град: Скопје

Материјали: xxx

Ознаки: xxx

Состојба: многу добра

Додадено: 12.9.2022

Прегледи: 101

3

Bez nikakvo ostetucanje. Vo odlicna sostojba. Ne se mnogu noseni.

dragicag

18
0

Членот го следат

22

Членот ги следи

1