Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zenski racen casovnil
Zenski racen casovnil Zenski racen casovnil Zenski racen casovnil Zenski racen casovnil

Zenski racen casovnil

400 МКД

Бренд: clairol

Град: Скопје

Материјали: koza

Ознаки: clariol

Состојба: ново без етикета

Боја: црно сиво

Додадено: 22.9.2022

Прегледи: 288

0

Prodavam racen casovnik, sosema nov. Remceno e kozno vo crna boja. Treba amo da se stavi baterija. Bez razmeni ve molam. Cenata e fiksna.

Mandala

15
0

Членот го следат

12

Членот ги следи

0