Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Farmerki  so visok struk S/M
Farmerki  so visok struk S/M Farmerki  so visok struk S/M

Farmerki so visok struk S/M

300 МКД

Големина: S

Бренд: x ray

Град: Неготино

Материјали: likra pamuk

Ознаки: jeans farmerki

Состојба: многу добра

Боја: светло плаво

Додадено: 1.10.2022

Прегледи: 197

0

Farmerkite se vo odlicna sostojba, edinstvena shteta im e patentot. S

Vtrajkovva

3
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

2