Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Здолништа А линија Убава шарена сукња до коленици
Убава шарена сукња до коленици
Убава шарена сукња до коленици Убава шарена сукња до коленици Убава шарена сукња до коленици Убава шарена сукња до коленици Убава шарена сукња до коленици

Убава шарена сукња до коленици

500 МКД

Големина: M

Бренд: jensen

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: шарено сукња геометриски фалти

Состојба: добра

Боја: шарено

Додадено: 13.10.2022

Прегледи: 322

1

Необична сукња, со геометриска шара и убава палета од бои; А линија, со широки фалти во долниот дел. Релативно лесен материјал, идеална за во пролет или лето. Носена, но без никакви видливи траги или оштетувања.

Kika23

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0