Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Облека Блузи и маици Маици Нова Конверс маичка
Нова Конверс маичка
Нова Конверс маичка Нова Конверс маичка Нова Конверс маичка Нова Конверс маичка Нова Конверс маичка

Нова Конверс маичка

500 МКД

Големина: L

Бренд: converse

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: принт конверс црна-маица

Состојба: ново без етикета

Боја: црно шарено

Додадено: 16.10.2022

Прегледи: 332

4

Црна маичка Конверс со принт а-ла-весник. Необлечена. Назнаката и е L, ама ќе помине и како М (дури и повеќе). Релативно долга. Одлично ќе стои под кожна јакна, или црно сако; со фармерки, или мини сукња и мартинс... Можеби цената делува висока ко за маичка, но купена е 1800, а не е облечена ни еднаш.

Kika23

4
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

0