Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Patiki
Patiki Patiki Patiki

Patiki

1600 МКД

Големина: 40

Бренд: the north face

Град: Прилеп

Материјали: platno

Ознаки: the north face cradlle

Состојба: многу добра

Боја: зелено

Додадено: 11.11.2022

Прегледи: 470

2

Preubavi i mnogu udobni

Jasmina3

6
0

Членот го следат

6

Членот ги следи

1