Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Zimski kaput
Zimski kaput Zimski kaput

Zimski kaput

800 МКД

Големина: M

Бренд: stradivarius

Град: Скопје

Материјали: poliester

Ознаки: krzno kaput

Состојба: одлично

Боја: кафено

Додадено: 16.11.2022

Прегледи: 735

15

Kaput od stradivarius vo odlicna sostojba. Bez ostetuvanja. Broj M

Marijaa323

1
0

Членот го следат

3

Членот ги следи

0