Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
2 para farmerki
2 para farmerki 2 para farmerki 2 para farmerki

2 para farmerki

500 МКД

Големина: 44

Бренд: more i more

Град: Пробиштип

Материјали: ****

Ознаки: sivu meki elasticni

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 19.11.2022

Прегледи: 484

1

Tri para farmerki prcite se sivi si crni tocki brend more &more vtorite se farmerka pantalona isto sici potenok materijal i poslednite se farmerki r.46 brend S oliver.

DanielaGicevska

65
0

Членот го следат

23

Членот ги следи

86