Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna

Tasna

800 МКД

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: pu

Ознаки: reserved

Состојба: ново без етикета

Боја: црно

Додадено: 8.12.2022

Прегледи: 317

2

Nova tasna viopsto ne nosena. Odlicna imitacija na svinska koza. Moze da se nosi preku ramo, so racka ili postarski. Dimenzii : dolzina/visina/sirina 24/18,5/10 cm. Ne vrsam razmena.

Juliette

0
1

Членот го следат

14

Членот ги следи

2