Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Аксесоар за коса
Аксесоар за коса Аксесоар за коса Аксесоар за коса

Аксесоар за коса

200 МКД

Бренд: .

Град: Скопје

Материјали: бисерни

Ознаки: бисерни коса бела аксесоар

Состојба: ново без етикета

Боја: крем беж

Додадено: 16.12.2022

Прегледи: 198

1

Аксесоарите за коса се рачна изработка и се во нова состојба, не се користени и се купени само за поддршка на мал бизнис :) . Може да се купат и поединечно.

Maj1a234

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0