Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Palto svetulkavo
Palto svetulkavo Palto svetulkavo Palto svetulkavo Palto svetulkavo

Palto svetulkavo

800 МКД

Големина: M

Град: Скопје

Материјали: platno svetki

Ознаки: socuvano

Состојба: одлично

Боја: златно

Додадено: 2.1.2023

Прегледи: 106

2

Palto koe moze da se kombinira i za sveceni prigoti i za sekoj den nezno zlatni svetki ima mnogu ubavo i elegatno stoi

•Renata•

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

1