Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Дома Жени Аксесоари Очила за сонце Good year очила за ноќно возење и скијање
Good year очила за ноќно возење и скијање
Good year очила за ноќно возење и скијање Good year очила за ноќно возење и скијање

Good year очила за ноќно возење и скијање

1000 МКД

Бренд: странски

Град: Скопје

Материјали: пластика

Ознаки: екстра

Состојба: многу добра

Додадено: 7.1.2023

Прегледи: 258

1

Многу го подобруваат гледањето. Специјално стакло. За ноќна вожња, на снег. Штитат. Со футрола, марамче и сертификат.

AnaJana

114
0

Членот го следат

86

Членот ги следи

25