Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Панталони
Панталони Панталони Панталони

Панталони

600 МКД

Големина: 38

Бренд: massimo dutti

Град: Куманово

Материјали: polyester volna

Ознаки: панталони

Состојба: одлично

Боја: бело црвено

Додадено: 26.1.2023

Прегледи: 318

8

Секојдневни панталончиња, облечени се само еднаш и се во одлична состојба. Супер се во комбинација со сако и кошула за деловна комбинација, но секако можете да ги комбинирате и поинаку.

GabrielaSp

3
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1