Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Ambar farmerki-150
Ambar farmerki-150 Ambar farmerki-150 Ambar farmerki-150 Ambar farmerki-150

Ambar farmerki-150

300 МКД

Големина: 34

Бренд: ambar

Град: Велес

Материјали: teksas

Ознаки: mek teksas

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 27.1.2023

Прегледи: 131

0

Temno sivi rasteglivi farmerki. Brojceto e 26. Bez mani i ostetuvanja.

Winona

17
0

Членот го следат

7

Членот ги следи

3