Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Tasna
Tasna Tasna Tasna

Tasna

500 МКД

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: eko koza

Ознаки: tasna

Состојба: многу добра

Боја: розе

Додадено: 30.1.2023

Прегледи: 164

0

Mala tasnicka od Reserved , nezno roze boja. Nosena nekolku pati , bez ostetuvanje

Ana996

0
0

Членот го следат

1

Членот ги следи

0