Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Siva maicka
Siva maicka

Siva maicka

100 МКД

Големина: S

Бренд: zara

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: maicka siva

Состојба: многу добра

Боја: сиво

Додадено: 21.2.2023

Прегледи: 186

2

Siva maicka od Zara, vo mnogu dobra sostojba, bez ostetuvanja.

thrift.it

5
0

Членот го следат

4

Членот ги следи

5