Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Сива блуза со бисери
Сива блуза со бисери Сива блуза со бисери Сива блуза со бисери

Сива блуза со бисери

300 МКД

Големина: S

Бренд: reserved

Град: Скопје

Материјали: памук

Ознаки: сиво reserved

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 11.3.2023

Прегледи: 118

0

Преслаткa сивa блуза со широки ракави кои се стеснуваат кај зглобот, и при тоа имаат интересни детали со бисери каде местото од еден до друг бисер нема материјал. Се стеснува кај струкот. Преубаво стои

MyThriftyHabits

9
0

Членот го следат

11

Членот ги следи

0