Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Штикли
Штикли Штикли Штикли

Штикли

400 МКД

Големина: 39

Бренд: bella shoes

Град: Скопје

Материјали: плиш

Ознаки: нема

Состојба: многу добра

Боја: црно

Додадено: 13.5.2023

Прегледи: 53

0

Женски штикли, еднаш облечени.

cvetkovskas

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

1