Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Блуза со кратки ракави
Блуза со кратки ракави

Блуза со кратки ракави

450 МКД

Големина: 36

Бренд: primark

Град: Битола

Материјали: памук

Ознаки: пеперутки срциња

Состојба: ново со етикета

Боја: бело

Додадено: 16.5.2023

Прегледи: 183

0

Преубава памучна блузичка со кратки ракави. Комотна и мека. Бела боја со црвени срциња и црни пеперутки. Нова, воопшто не е носена и се продава бидејќи не ми одговара бројчето.

secondhandbt

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0