Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Berska kosula bez rakav
Berska kosula bez rakav Berska kosula bez rakav Berska kosula bez rakav

Berska kosula bez rakav

350 МКД

Големина: 34

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: pamuk

Ознаки: kosula

Состојба: одлично

Боја: бело

Додадено: 31.5.2023

Прегледи: 165

0

Ubava kosulka bez rakav so karner preubavo stoi 👌

Safari11

1
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

0