Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Mrezhasta maichka
Mrezhasta maichka

Mrezhasta maichka

500 МКД

Големина: 38

Бренд: bershka

Град: Скопје

Материјали: polyester elastan

Ознаки: sharena mrezhasta maichka letna

Состојба: многу добра

Боја: шарено светло плаво

Додадено: 13.6.2023

Прегледи: 152

2

Mrezhasta maichka svetla i letna, vo odlichna sostojba i kvalitet, pogodna za nosenje so dodatoci

Losthighway

2
0

Членот го следат

2

Членот ги следи

4