Профил Подесувања Репутација Разговори Омилени Одјави се
Маица
Маица Маица

Маица

120 МКД

Големина: M

Бренд: непознат

Град: Скопје

Материјали: монистри памук

Ознаки: сива

Состојба: одлично

Боја: сиво

Додадено: 27.6.2023

Прегледи: 77

1

Сива маица со апликација на која има монистри

Sportisimo

0
0

Членот го следат

0

Членот ги следи

0